Rolety dachowe BAMAR-25

roleta dachowa

Charakterystyka produktu:

Rolety systemowe Bamar-25 są stosowane tylko i wyłącznie do okien połaciowych (dachowych). Wyposażone są w sprężynowy mechanizm , pozwalający na samoczynne zwijanie materiału do kasety. Dzięki połączeniu uchwytu belki z hamulcem pozwala on zatrzymywać materiał w dowolnym miejscu. Mechanizm sprężynowy oraz hamulec sprawiają ,że materiał jest zawsze naciągnięty. Roleta B-25 podczas uchylenia całkowitego okna nie fałduje się i nie wypada z prowadnic . W ofercie posiadamy aż 4 kolory kaset wraz z prowadnicami : biel , anoda, brąz, drewnopodobny.


Zastosowanie

Nasze rolety B-25 pasują do wszystkich okien dachowych m.in. (Fakro, Velux, Roto, Okpol). Stosowane są do poddaszy , chronią pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem , oraz ostrym światłem na które są one szczególnie narażone. Specjalne prowadnice oraz belka dolna która zakończona jest uszczelką szczotkową niwelują prześwit w miejscu styku dolnej części skrzydła z belką dolną.


Zalety

Łatwy montaż oraz niezawodne działanie sprawiają ,że rolety B-25 są praktycznie niezniszczalne. Ogromną zaletą jest również to , iż do rolet dachowych pasują wszystkie materiały i kolory które posiadamy w naszej ofercie (147 kolorów , 12 różnych materiałów) Inne rozwiązania: Roleta B-25 posiada dwa rodzaje prowadnic , węższe oraz szersze. Szerokie prowadnice stosowane są do większych okien dzięki czemu materiał nie ma prawa się wysunąć. Wąskie prowadnice stosujemy do okien o mniejszych powierzchniach , dzięki czemu roleta lepiej komponuje się w okno.