Roleta Bamar-9

Film przedstawia nasz system kasetowy


rolety wrocław

Roleta idealnie przylega do skrzydła okiennego nawet podczas uchyłu 

rolety bamar

Montaż rolety Bamar-9 

roleta w kasecie

Konstrukcja systemu pozwala na bezawaryjne użytkowanie

rolety schemat

Kolory drewnopodobne jeszcze lepiej dopasują się do Państwa okien 

kolory kaset

Charakterystyka rolety Bamar-9

Rolety w kasecie na wymiar montowane na skrzydło okienne. Rolety nie ingerują w konstrukcje okna i dzięki temu okno nie traci gwarancji !!! Rolety materiałowe w systemie Bamar 9 z prowadnicami bocznymi oraz w kasecie PCV Pięć kolorów kaset i prowadnic – biel, brąz, złoty dąb, mahoń, orzech. Kaseta dekoracyjna o okrągłym profilu górnym oraz prowadnice dzięki którym całkowicie zasłania szczeliny przez które może przedostawać się światło. Roleta posiada mechanizm łańcuszkowy który pozwala na unieruchomienie rolety w dowolnym miejscu.


Zastosowanie rolet Bamar-9

Roleta Bamar-9 jest przeznaczona zarówno do okien PCV jak i drewnianych oraz aluminiowych. Idealnie nadaje się do okien uchylnych dzięki swojej konstrukcji nie odchodzi od okna oraz nie zasłania światła szyby ponieważ montowana jest na listwach przyszybowych. Maksymalna szerokość do 180 cm , wysokość do 300 cm (zależna od rodzaju materiału)


Zalety rolet Bamar-9

Bardzo ważną cechą systemu Bamar-9 jest montaż , ponieważ nie ingeruje on w konstrukcje okien , dzięki bardzo mocnej taśmie piankowej (siła nacisku do 100 kg/1mb.) nie odkleją się już praktycznie nigdy. Kolejną zaletą systemu jest łatwość czyszczenia co jest przydatne szczególnie dla alergików.